صفحه اصلي > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

مجموعه مدد ایران

شروع چهارمین دوره آموزش تکنسینهای دارویی داروخانه های بیمارستانی توسط مجموعه مدد ایران

به گزارش روابط عمومی مجموعه مدد دانشگاه ایران: مجموعه مدد (مدیریت داروخانه های بیمارستانی) دانشگاه علوم پزشکی ایران اقدام به برگزاری چارمین دوره‌ تخصصی- کاربردی تکنسینهای دارویی خود نموده است. این دوره باهدف ارتقاء کیفیت بسترکاری، آشنایی و آموزش برای کسب مهارتهای استاندارد در حوزه دارویی و تجهیزاتی با حضور تعدادی از پرسنل شاغل در داروخانه ی بیمارستانهای دولتی تابعه دانشگاه از تاریخ 16 تیرماه سال جاری در سالن همایش معاونت غذا و دارو آغاز بکار کرد.
در اولین جلسه این دوره آموزشی 3 ماهه به اهمیت به کارگیری افراد دارای صلاحیت و دارای اطلاعات علمی در داروخانه ها، افزایش رضایتمندی بیماران و کلیه خدمت گیرندها، بهره مندی بیشتر از اطلاعات مورد نیاز در زمینه مصرف داروها یا خطای کارکنان داروخانه، کاهش احتمال خطرات ناشی از مصرف داروها یا خطای کارکنان داروخانه و کاهش هزینه های بیمار و ... تاكيد شد.
دکتر فتحی سرپرست مجموعه مدد ایران در خصوص برگزاری این دوره آموزشی ابراز داشتند از آنجایی که ارتقاء سطح دانش و آگاهی پرسنل داروخانه نقطه پایانی ندارد و این امر می بایست به صورت مستمر و پویا تداوم داشته باشد لذا بخاطر افزایش رضایتمندی مراجعین به داروخانه ها، کاهش خطاها، بهبود وضعیت توزیع و مصرف دارو تصمیم به برگزاری سالانه و دوره ای دوره تکنسینهای دارویی شاغل در داروخانه های تابعه حوزه تحت مدیریت این مجموعه برآمدیم.


٠٩:٢٣ - 1396/04/16    /    شماره : ٣٩٣٥٤    /    تعداد نمایش : ١٤٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

تهران، میدان آرژانتین، خیابان الوند، پلاک 60
تلفکس: 88195950-88779487
پیام کوتاه: 5000188779487